Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).

Kursy w biznesie

Od naszych autorów

Czy wiemy, gdzie poszukiwać wsparcia przy zagadnieniu, jak otworzyć firmę w Niemczech?

firma - migawka
Author: Administración Nacional de la Seguridad Social
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu jest tak, że bardziej korzystne propozycje pracy dla przedsiębiorców, oferowane są poza granicami własnego państwa.

Salki konferencyjne na terenie Poznania - czyli, opcja i do wyboru i do koloru!

gadżet
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Czym dokładnie bywa sala konferencyjna wie każdy biznesmen, oraz każdy kto posiada styczność z robotą w biurze. Tego rodzaju sala jest przeznaczona właśnie na tę rzecz, co pokazuje nazewnictwo, czyli na konferencje - mówiąc inaczej: spotkania firmowe.

Kontrola należności w przedsiębiorstwie- co warto o niej wiedzieć

finanse
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo wymaga kompleksowej organizacji, tak, by wszystkie jego komponenty mogły funkcjonować jak należy. Jedną z priorytetowych spraw jest kontrola finansów, dzięki której możliwe jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia bankructwa. Co należy wiedzieć o odpowiednio zrealizowanej kontroli?

Obecnie każdy z nas powinien siadać konto w banku - warto zatem postawić na najlepszą precyzję Deutsche Bank

Woda źródlana Mama i ja
Author: Mama i ja
Source: Mama i ja
Współcześnie ciężko wyobrazić sobie, by ktokolwiek nie posiadał konta w banku. W szczególności młodzi ludzie raczej nie korzystają już z gotówki. Prawie wszystkie ich poczynania finansowe odbywają się online.


Jeśli szukamy idealnego dla siebie konta, to należy wybrać Deutsche Bank.

Sprawdzamy, jakie ubezpieczenia samochodu obecnie warto zakupić. Co najmocniej polecamy?

biznes
Author: World Trade Organization
Source: http://www.flickr.com
Ubezpieczenia samochodu to ogromnie ważna kwestia. Jeżeli masz w planach kupno nowego samochodu, wówczas zdecydowanie powinieneś wziąć to pod rozwagę.

Jak powiększyć rozpoznawalność naszej firmy?

prezes
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas dobrze wie, że marketing jest jednym ze sprawdzonych sposobów na zdobycie dodatkowych dochodów z tytułu aktywności naszej organizacji. Obecnie spotykamy się z przeróżnymi sposobami marketingu, jakie możemy bez kłopotu użyć w naszym przedsiębiorstwie.

Które usługi SEO wskazane jest zlecić na zewnątrz?

obsługa
Author: Sfera PR
Source: Sfera PR
Pracujesz nad swą firmą albo stroną oraz masz świadomość tego, iż bycie znakomicie widocznym w przeglądarce Google może Ci pomóc? Mamy dla Ciebie nieco propozycji czynności, które możesz zlecić specjaliście czy agencjom SEO, aby Twa strona znalazła się wysoko.


Podniesienie widoczności strony możemy dokonać przez nieco różnych działań, które jesteś w stanie przeprowadzić razem ze ekspertem SEO.

Pages