Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Co warto wykonać, aby przyciągać odbiorców?

Od naszych autorów

Na pewno zgodzisz się, że pozyskiwanie nowych klientów to podstawa większości prawidłowo funkcjonujących biznesów. A pozyskiwanie nowych odbiorców to również olbrzymie ułatwianie im w podejmowaniu postanowienia. Wiele kobiecych biznesów ma doskonałe towary, ale nadal się zmaga z ogromną konkurencją, więc ich firmy radzą sobie tak sobie.


spółki
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com


Być może, podobnie jak wiele mających "żyłkę do interesów" pań, nie do końca wiesz, w jaki sposób sprawić, żeby klienci wybierali akurat Twoją spółkę oraz Twoje produkty czy usługi.

Nie wahaj się- przejdź do serwisu koszt uzyskania przychodu, aby otrzymać ciekawe fakty na przedstawiany w tekście zagadnienie. Oczekujemy na twoją recenzję!

Wbrew temu, co może Ci się wydawać, nie powinno się wybierać możliwości najtańszych, lecz trzeba usunąć te najgorsze. Uwielbiamy poczuć, że mamy wybór, przy czym im większy jest wybór, tym większa obawa, że wybierzemy błędnie. Dlatego też bardziej odpowiedni wybór powoduje często paraliż decyzyjny i w końcu nie wybieramy nic. Podejmowanie decyzji oraz dokonywanie wyborów jest procesem, który potrzebuje wiele energii, wysiłku i wywołuje niepewność i obawę. Może się zdawać, że im szerszy wybór zapewniasz swoim klientom, tym będą oni w większym stopniu usatysfakcjonowani. Nic bardziej mylnego. Powinnaś poprowadzić swego klienta "za rękę", udogodnić jemu podejmowanie decyzji, natomiast na koniec upewnić go, że owa decyzja była po prostu dobra.


lodówka
Author: David Jackmanson
Source: http://www.flickr.com
wnętrze samochodu
Author: NRMA Motoring and Services
Source: http://www.flickr.com


Żeby dopomóc klientom wybrać, należy odpowiednio zaprezentować swą ofertę. Najkorzystniej tak, aby wszystko było przejrzyste oraz oczywiste. Co trzeba wykonać, co wybrać, a co należy wyeliminować. Może pomóc Ci w tym znajomość kilku zjawisk psychologicznych. Dla przykładu nie każdy klient wie, że zjawisko izolacji wycisza także poniekąd innego rodzaju efekty wiążące się z zapamiętywaniem. Chodzi tutaj dla przykładu o efekt początku i końca. Kiedy coś eksponujesz, to pozostanie to zapamiętane lepiej, niż informacje z początku i końca. Pamiętaj o tym podczas tworzenia różnorodnych prezentacji czy też propozycji sprzedażowych.


Możesz również użyć innego odcienia, kroju czcionki czy jej rozmiaru. Ponadto mogłabyś użyć ruchomą promocję albo banner na nieruchomym tle, zdecydować się na niecodzienny kształt folderu drukowanego lub zaznaczyć w Twojej ofercie coś zupełnie innego, niż konkurencja.