Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Druk PIT 37 do pewnego wypełniania zeznań podatkowych

Od naszych autorów

Dzięki aplikacjom krok po kroku obywatel prawidłowo zrealizuje deklarację, a następnie od razu pośle go i odbierze potwierdzenie. Formularz PIT-37 powiązany jest z wszystkimi dochodami osiąganymi, oraz zliczanymi przez płatnika.


pit 37
Author: FuturePR
Source: FuturePR


To typowa deklaracja, którą tworzy zatrudniony, zleceniobiorca, bądź inna jednostka, za jaką zadatki na podatek ma za zadanie wyliczyć i zainkasować płatnik.


reklama na przystanku
Author: Style Raw
Source: http://www.flickr.com


Druk PIT 37 służy do pewnego zapełniania deklaracji podatkowych. Elektroniczny pomagier w dużym stopniu uprości przeprowadzenie wszelakiego typu kalkulacji fiskalnych. Wystarczy wprowadzić swoje dane osobowe, również wysokość zysków i kontynuować krok po kroku zgodnie z dyrektywami systemu, żeby w efekcie uzyskać ukończony formularz PIT 37 do wydruku, albo do wysłania przez internet.


Dużo osób wyliczających się za pomocą takiego formularza korzysta również z pośrednictwa chlebodawcy, lub ZUS-u. Ma to miejsce w takim przypadku, gdy podatnik nie zdobył w roku rozliczeniowych specjalnych dochodów i nie ma zamysłu korzystać z ulg podatkowych.


Z owej postaci rozliczenia jest możliwość skorzystać też wówczas kiedy rozliczamy się razem z małżonkiem, czy też jako osoba samotnie wychowująca latorośl. Trzeba w tym przypadku spełnić istotny warunek, zarówno płacący podatki, jak i jego współmałżonek powinni być uprawieni do wyliczania się przy wyeksploatowaniu formularza PIT-37.
Jeżeli któraś z tych osób może składać tylko PIT-36, to naturalnie tę deklarację muszą zrealizować małżonkowie.


Programy są tak stworzone, że same obliczają podatek należny, kwotę do zwrotu, czy też podatek do zapłacenia.