Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Czy wygodnie oraz bezpiecznie jest skorzystać z lokaty w internecie? O jakich kwestiach pamiętać?

Od naszych autorów

Banki dosyć często reklamują różnorodne lokaty internetowe oraz mobilne. Takie coś ma coraz większą popularność, a to z tego powodu, że jest to wygodne oraz często oznacza atrakcyjne oprocentowanie.
lokaty online
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com


No ale trzeba sobie zadać pytanie czy tego typu rozwiązanie na pewno oferuje sukces?


Lokaty online to po prostu terminowe depozyty bankowe, jakie są zawierane za pośrednictwem elektronicznego kanału dystrybucji. Przez to, iż można założyć lokatę w internecie, nie jesteśmy zmuszeni już odwiedzać placówki bankowej. A to w sumie oszczędność czasu.


pożyczka na 45 dni
Author: Pradeep Sanders
Source: http://www.flickr.com


Oczywiście, jak naprawdę dużo produktów z tego obszaru, również lokata online może budzić pewne wątpliwości oraz obawy o bezpieczeństwo naszych środków. Nie warto mieć jednakowoż obawy, bo nie jest to żaden wirtualny produkt tylko normalna lokata bankowa. Gdy ją zakładamy przez internet, to tak jakbyśmy robili to w placówce bankowej. Podpisujemy umowę i akceptujemy regulamin. Podobnie jak w przypadku lokaty otwartej w oddziale bankowym, środki na tego typu lokacie są chronione gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Tak więc taka lokata jest tak samo chroniona, jak tego rodzaju, która została założona w normalnym oddziale banku.


By móc założyć lokatę, w pewnych bankach powinniśmy posiadać osobisty rachunek z dostępem do elektronicznej bankowości - .
Po logowaniu do bankowości online, trzeba wybrać z listy dostępnych lokat taką, jaka najbardziej nam odpowiada.

Jeśli omawiana tematyka Cię interesuje, to możesz uzyskać zbliżone informacje na podnoszone zagadnienie. Po to odwiedź proponowany tekst.

Są różnorakie pomocne opcje takie jak pożyczka na 45 dni, więc sami sobie wybieramy okres spłaty tego rodzaju zobowiązania.