Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Wygodne telefony komórkowe i oprogramowania do analizy i edycji tekstu

Od naszych autorów

Nowoczesne oprogramowania komputerowe bardzo udogadniają nasze życie. Wiele z nich tworzonych jest także w wersjach na komórkę. Dla wielu osób jest to zapewne bardzo wygodna opcja.

czytanie i skanowanie tekstów
Source: freepik.com
Zapewne zbierając materiały do prac naukowych, bardzo często szukamy odpowiednich książek i spędzamy mnóstwo czasu w bibliotekach robiąc z nich notatki. Dużo ludzi, chcących oszczędzić czas, kseruje materiały bądź za pomocą aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego fotografuje wybrane strony książek. Aby móc je dostosować do swojego użytku i wyodrębnić atrakcyjne dla nas fragmenty, często manualnie wprowadzamy do edytora tekstu treści z plików PDF (abby fine reader).

Jeżeli ciekawi Cię tematyka omawiana w niniejszym artykule, sprawdź pełną ofertę (https://www.ab-instalacje.pl/), a na pewno okaże się ona dla Ciebie warta uwagi.

Jest niesamowicie żmudne i męczące zadanie, którego można na szczęście uniknąć dzięki aplikacji Abby Fine Reader. Jest to bardzo inteligentne oprogramowanie pozwalające na tworzenie edytowalnych plików elektronicznych ze skopiowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego, również tego wbudowanego w komórkę. Czasami wykorzystywane przez nas materiały są nieosiągalne po polsku. Wtedy następną, bardzo znaną i użyteczną aplikacją, która służy też do automatycznego przetwarzania tekstu, jest translator niemiecko polski.

Bardzo pożądany szczególnie w trakcie podróży zagranicznych na terenie Europy, przystosowany do użytku zarówno w wersjach online, jak i offline. Taka aplikacja jest szczególnie praktyczna, zwłaszcza gdy dysponujemy nowoczesnym telefonem z dostępem do Internetu, jak bardzo popularny LG GT540, czy bardzo designerskim i praktycznym modelem Sagem P9522, który oprócz panelu dotykowego, ma klawiaturę w znacznym stopniu ułatwiającą wprowadzanie interesujących nas treści. Zarówno LG GT540, jak i Sagem mają wbudowany aparat fotograficzny (niezawodne baterie telefonów sagem). Przy użyciu programu Abby Fine Reader umożliwi nam to łatwe kopiowanie i przetwarzanie tekstu, natomiast translator niemiecko polski świetnie sprawdzi się przy weryfikacji merytorycznej dokumentów w języku niemieckim.

Opcja szybkiego i spontanicznego utrwalania tekstu pism urzędowych, książek, broszur, a nawet ogłoszeń, czy plakatów zobaczonych przypadkowo na przydrożnej tablicy, to ogromne osiągnięcie techniczne.

To doskonały pomysł, żeby przeczytać prezentowany materiał, ponieważ pozostałe nasze strony (http://www.dorex.com.pl/) zawierają podobne treści, które zaabsorbują Cię całkiem.

Oprogramowania służące do błyskawicznego analizowania utrwalonych na zdjęciach treści, są tak popularne, że bardzo wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie bez nich życia.