Od naszych autorów

Dla wielu ludzi atrakcyjnym tematem są konferencje Wrocław, jakich problematyka jest bardzo rozbudowana

konferencja
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie niezmiernie popularne jest organizowanie różnego rodzaju debat o tematyce biznesowej, które kierowane są do rozmaitych grup wiekowych. Jest to widoczne w funkcjonowaniu tak samo światowych firmie, jak i instytucji pozarządowych, jakie coraz nagminniej działają na polu biznesowym.

Największe spółki , które notowane są na obecnej w Polsce giełdzie - przejrzyj najświeższe informacje

giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Giełda papierów wartościowych jest z pewnością czymś, co od lat wzbudza naprawdę wielkie emocje. Nie brakuje osób, które stawiają na granie właśnie na giełdzie. Jest to naprawdę duże ryzyko, ale także wielka szansa na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Na działającej na polskim rynku giełdzie papierów wartościowych notowanych jest wiele spółek. Do tych największych bez wątpienia zalicza się PGNIG oraz JSW.

Odpowiednie regulacje prawne w każdej dziedzinie to obowiązek wspólczesnych czasów

kotły
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Bez odpowiednich przepisów wszelkie stosunki nie miałyby prawa bytu i stawałyby się źródłem wielu konfliktów i to na każdej płaszczyźnie życia.


Czy ktokolwiek z nas wyobraża sobie, by stosunek pracy nie bywał regulowany jakimikolwiek przepisami i obowiązkami tak samo dla pracodawcy, jak też dla zatrudnionego.

Osobiste finanse - czym różni się wzięcie przez nas pożyczki od wzięcia kredytu?

finanse
Author: Simone
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj słysząc słowa "kredyt" albo też "pożyczka", od pierwszej chwili kojarzy nam się, że oba pojęcia oznaczają to samo. Jednakże jak to się okazuje po głębszej analizie, oba pojęcia - pomimo pewnej zgodności - tak naprawdę dość mocno różnią się od siebie.

Jak rozliczać pit 28? Jakiego rodzaju zasady należy znać? Co jest najistotniejsze w czasie rozliczenia tej deklaracji?

podatek
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Czy wiadomo do jakich zadań przydaje się pit 28 i jak go trzeba wypełnić? Wiele osób każdego roku powinien go wypełniać, lecz nie każdy wie, jak tego dokonać. W naszym poradniku rozwiejemy różne znaki zapytania.

Z roku na rok dużo ludzi zastanawia się jak przekazać 1% podatku na wyselekcjonowaną organizację

analiza podatkowa
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach pomaganie innym osobom staje się coraz to bardziej modne i jest nawet wręcz powodem do dumy. To bardzo solidna wiadomość, ponieważ na nieszczęście na naszym globie jest bardzo wiele osób, jakie bez pomocy innych nie są w stanie normalnie egzystować oraz zwyczajnie funkcjonować, ponieważ z przeróżnych powodów mają wielorakie choroby bądź zwyczajnie są poszkodowane przez życie.

Pages