Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Zabawki – kupujmy je w zależności od zainteresowań naszego malucha i podług jego umiejętności

Od naszych autorów

tak więc nerf wyrzutnia dla chłopca kochającego militaria.


Dzisiejsze zabawki są bardzo mocno zróżnicowane i co istotne – szczególnie dla maluchów – nierzadko faktycznie ciekawe.


mega bloks barbie
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com


nerf wyrzutnia
Author: PSIORTAL .pl
Source: http://www.flickr.com


Dzieci dosyć szybko nudzą się swoimi zabawkami, stąd też bardzo ważne jest to, żeby kupować dla nich tego typu artykuły, jakimi będą zainteresowane na dłużej. Jakie to zabawki?


Rzecz jasna wiele w praktyce zależy od pasji naszego malucha. Książka o roślinach może nie zachwycać każdego dziecka, niemniej dla tego, które kocha przyrodę, może okazać się świetnym rozwiązaniem. Mała dama spośród wielu zabawek chętniej wybierze klocki mega boks Barbie,dowiedz się niż na przykład zabawkę, którą jest nerf wyrzutnia, kliknij aby zobaczyć źródło a więc rodzaj zabawki – broni, jaką uwielbia niejeden chłopiec uwielbiający militaria. Podobnie nie każde dziecko będzie zadowolone z gry (automaty do gier kupno) planszowej, ale jeżeli będziemy jako rodzice bawili się razem z nim, z pewnością bardziej się tego typu rozrywką będzie interesować.
Myśląc o zrobieniu dzieciom jak największej ilości przyjemności nie zapominajmy, żeby pod tym względem nie przesadzać. Niekiedy rodzice zakładają, że sama zabawka wystarczy, aby ucieszyć dziecko. Stronią tym sposobem od znacznie ważniejszej kwestii, jaką jest spędzanie z maluchem czasu. Zabawki nie zastąpią im najbliższych i w którymś momencie zaczną się zniechęcać lub będą bardziej jeśli o to chodzi wymagające. Stąd też ważne jest zachowanie rozsądku i umiarkowane podejście.


Nie jest to łatwe, szczególnie w przypadku wyjątkowo zapracowanych rodziców, jednak na tym właśnie polega rodzicielstwo, aby dokonywać w tym zakresie rozsądnych wyborów.