Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

W zbliżającym się czasie dużą część naszego społeczeństwa czeka złożenie sprawozdania podatkowego - nikt tego nie lubi, ale wszyscy muszą zrobić

Od naszych autorów

Duża część dorosłych wypełniała już kiedyś sprawozdanie podatkowe. Choćby jeden raz. Wielu obywateli pamięta jeszcze czasy Polski Ludowej, kiedy byli zmuszeni całość skrupulatnie liczyć przy pomocy kalkulatora, a następnie stać w długich kolejkach, aby złożyć dokument w Skarbówce.
eksperci
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com


Obecnie szczęśliwie te czasy zdają się być już prehistorią.


portal podatnika
Author: Jardenberg
Source: https://www.flickr.com


W obecnych czasach rozliczenie PIT-u nie jest już udręką, chociaż dla sporej części społeczeństwa nadal jest pewnego rodzaju stresem. Jednak dzisiaj wszystko przechodzi już prędko i gładko. Możemy uzupełnić dokumenty podatkowe i wysłać je do Skarbówki przez internet.

Jeśli problematyka, która została przedstawiona w niniejszym artykule jest godna Twej uwagi, to dodatkowo zobacz link w serwisie (https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ulga-od-dlugu-zawiera-kolejne-porozumienia-z-wierzycielami-swoich-klientow/82ff44c).

Całość w 40 minut i to bez odchodzenia od laptopa czy choćby sięgania po kalkulator. Rewelacyjne programy pomogą nam uzupełnić wszystkie potrzebne pola dokumenty, podsumują całość i gotowe.


Portal podatnika to rewelacyjna sprawa. Możemy zapisać się oraz archiwizować tam swoje sprawozdania z poprzednich lat. Dzięki temu do następnego uzupełnianego przez nas dokumentu nie będziemy musieli wpisywać już setny raz swoich danych, co znacznie zaoszczędzi nam czas.

Stworzyliśmy dla Ciebie kolejne przyciągające wiadomości na frapujący Cię dział. Przejdź do następnego wpisu i czytaj wpis pit 2019 program.

O ile nie zmieniliśmy adresu, to pierwsza strona sprawozdania nadal będzie taka sama, ponieważ pesel oraz data urodzenia zmienić się nie mają możliwości.
Mimo całej masy ułatwień należy zarezerwować sobie choć trzy kwadranse na to, aby wypełnić PIT bez gonitwy. To istotne, ponieważ nie powinniśmy zrobić błędów. Niepoprawnie wypełniony dokument zostanie odesłany, a my prawdopodobnie zostaniemy wezwani w celu wyjaśnienia sprawy.