Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Rozliczenie zobowiązania podatkowego przez internet

Od naszych autorów

Rozliczenie podatku przez internet ma możliwość nastąpić za pomocą systemu ministerstwa finansów, jak i bezpłatnych programów z nim połączonych. Następną opcją są interaktywne druki.
Obie postaci są skuteczne i pewne. W wypadku programów możemy natomiast liczyć na ułatwienie rozrachunków przez wykorzystanie w nich kalkulatorów podatkowych i systemów poprawki. Nie każde jednak dają takie możności. Należałoby zapoznać się z tym, co proponują, nim zdecydujemy się na któryś.


Audyt
Author: Wales Audit Office / Swyddfa Archwilio Cymru
Source: http://www.flickr.com


formularz PIT-37 online połączony jest z wszystkimi przychodami uzyskiwanymi, również zliczanymi przez płatnika. To typowa deklaracja, jaką składa pracobiorca, zleceniobiorca, lub inna osoba, za którą przedpłaty na podatek ma za obowiązek wyznaczyć i zainkasować płatnik.


Mnóstwo osób wyliczających się za pomocą takiego formularza korzysta też z pośrednictwa chlebodawcy, lub ZUS-u. Ma to miejsce wówczas, gdy Podatnik nie zdobył w roku rozliczeniowych specjalnych dochodów i nie ma zamysłu korzystać z ulg podatkowych.


język
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com


Bezpłatne programy do rozliczeń online są dostępne do użytku podatników indywidualnych, dla firm, biur rachunkowych, księgowych oraz doradców podatkowych. Obliczając swój pit online oszczędzamy dużo czasu. Rozliczenie internetowe zajmie wyłącznie kilka minut, ponadto nie musimy fatygować się do Urzędu Skarbowego, bowiem PIT wysyłamy elektronicznie. Rozliczenia internetowe są nadzwyczaj pożądane dla podatników, albowiem są łatwe, szybkie i bezpieczne.
Niosą za sobą także dużo cennych zalet, takich jak oszczędność czasu, czy szybsze przesłanie podatku. Pewny program do wyliczania PIT ma wysokiej jakości ochrony i certyfikaty. Nasze dane będą więc w stu procentach zabezpieczone.