Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Kilka rad dla zdających egzamin na prawo jazdy

Od naszych autorów

Prezentujemy poradnik, jaki opisze, jakiego rodzaju zachowania w czasie testu praktycznego na prawo jazdy zwiększą prawdopodobieństwo jego zdania.


Nie denerwuj się, pamiętaj o pozytywnym nastawieniu.


garaż
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com


Idziesz zdać test a nie go nie zdać. Nie ulegaj zabobonom, że za pierwszym podejściem nie można zdać. Zdanie egzaminu na prawo jazdy nie zależy wyłącznie od twoich umiejętności. Składa się na to dużo czynników. Dla wielu ludzi egzamin łączy się z ogromnym stresem i to dokładnie on nierzadko bywa powodem negatywnego wyniku. Przygotowując się do egzaminu nie zapominajmy o psychicznym przygotowaniu. Każdy z nas ma własne sprawdzone metody radzenia sobie ze stresem, jednakże na pewno poczujemy się pewniej gdy będziemy dobrze przygotowani do egzaminu. Może też pomóc zaznajomienie się z szczegółowymi kryteriami oceniania na teście i regulacjami tyczącymi się prowadzenia egzaminu. Plac manewrowy. Oczekując na swoją kolej staraj się nie niepokoić, zwłaszcza jeżeli parę osób przed tobą nie zdało. Gdy zaczniesz myśleć, że także nie zdasz z pewnością w taki sposób się stanie! Gdy nadciągnie twa kolej i wsiądziesz do auta poczekaj sekundę by się uspokoić. Nie zapominaj o przygotowaniu się do jazdy.

Jeżeli zaciekawił Cię ten wątek, to pod tym łączem (https://mastereducator.pl/) znajdziesz większą ilość podobnych informacji, które na pewno będą warte zainteresowania.

Spokojnie ustaw komfortowo fotel wyreguluj lustra jak też zapnij pasy. Realizując manewry bądź skupiony, przypomnij sobie jak realizowałeś je gdy trwała nauka jazdy tychy.
narzędzia
Author: Maarten Brinkerink
Source: http://www.flickr.com


Zaczynając jazdę po mieście staraj się jechać bez nerwów z dopuszczalną prędkością, jednakże uważaj, aby nie jechać zanadto wolno. egzaminator może uznać zanadto wolną jazdę za hamowanie ruchu innych uczestników.


Nie martw się, jeśli raz zgaśnie ci Silnik. Dopiero popełnienie 2 razy tego samego błędu powoduje oblanie egzaminu. Jeżeli idzie o prawo jazdy tychy to miasto gdzie co roku do testu przystępują setki osób.