Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Co warto teraz studiować?

Od naszych autorów

Co roku cała masa maturzystów zastanawia się nad tym, na jakie studia pójść. Młodzi ludzie zastanawiają się nad tym, jaka uczelnia najlepiej przygotuje ich do dorosłego życia i da bardzo dobre perspektywy na przyszłość. Tak na prawdę, w ostatnich czasach ciągle górują w większości rankingów podobne kierunki. Jakie?
studenci
Najlepiej na politechnikę.

Prawda jest taka, że od wielu lat absolwenci uczelni technicznych zupełnie nie mają żadnych problemów ze zatrudnieniem. Polski rynek jest chłonny i niezwykle szybko wchłania inżynierów.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w tekście? To oczywiście podobna tematyka, więc bez wątpliwości również żywo Cię zaabsorbuje!

Uczelnia wyższa, jaka kształci kolejnych informatyków czy inżynierów biotechnologii nie może narzekać na niewielką liczbę chętnych osób - zaczerpnij porady Jaką jednak politechnikę wybrać, aby posiadać jak najlepsze szanse na uzyskanie konkretnego wykształcenia?


Do jakiego miasta na studia techniczne?Porada dla tegorocznych maturzystów jest następująca - Postarajcie się dostać na studia do miasta, która umożliwia jak najlepszy start w pracy.

W wydziałach studiów można bezproblemowo wybierać, ponieważ większość naszych uczelni ma podobny profil nauczania. Przykładowo, jeżeli wybierasz się na kierunek taki jak chemia, budowa maszyn czy informatyka Wrocław, Gdańsk, Warszawa czy nawet Lublin będą dobrymi miastami na rozpoczęcie przygody ze studiami - tutaj o informatyce we Wrocławiu. W tych miastach bezrobocie w skali polski jest najmniejsza, co natychmiastowo przekłada się na pensje dla absolwentów.

W takich ośrodkach akademickich są także duże firmy funkcjonujące w branży IT, przez co absolwenci mogą liczyć na pierwszą pracę w firmie z doświadczeniem na rynku. Jeśli jesteś jednakże typem człowieka, który nie chce pracować w korporacji, to po skończonych studiach z pewnością można zbudować z kolegami z roku niewielki startup.
Tak więc widać, że możliwości na studiowanie informatyki w naszym kraju jest bardzo dużo - warto wybrać najlepszą możliwość i rozpocząć swoją przygodę z poważną nauką w mieście oferującym najlepsze możliwości dla studentów.