Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Dla kogo kredyty odnawialne?

Od naszych autorów

Marzy nam się nowy telewizor? Romantyczna, daleka wycieczka? Sytuacja finansowa przyhamowuje jednak nasze plany. Jak znaleźć wyjście z tej sytuacji? Sposobów na zastrzyk potrzebnej gotówki jest kilka.
Zazwyczaj w takich momentach prosimy o wsparcie znajomych. Bywa jednak, że spotykamy się z odmową. Powinien nas wówczas zainteresować kredyt gotówkowy lub odnawialny.
Karty kredytowe, płatnicze
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kredyt odnawialny jest usługą ściśle powiązaną z kontem osobistym, więcej o tym pod linkiem: . Jego idea opiera się na tym, że bank udostępnia klientowi limit kredytowy do wykorzystania w ramach jego konta. Innymi słowy, klient ma do dyspozycji dodatkowe środki pieniężne, które może przeznaczyć na dowolny cel. Wielkim plusem kredytu odnawialnego jest fakt, iż można z niego korzystać wielokrotnie bez załatwiania ponownych formalności – jedynym warunkiem jest przynajmniej częściowa spłata wcześniej wykorzystanego limitu zadłużenia.

W przypadku kredytu gotówkowego, w przypadku większych sum zabezpieczeniem kredytu są oświadczenia o wyrażeniu zgody na potrącenie z wynagrodzenia w razie nieuregulowanych należności lub poręczenia osób trzecich, zaś wysokość rat jest zależna od możliwości spłaty przez osobę zaciągającą kredyt. Aby kredyt gotówkowy był korzystny obowiązkiem naszym jest wnikliwie zapoznać się z działaniami banku oraz dowiedzieć się jakie są stopy procentowe czy ewentualne odsetki. Zwykle kredyt odnawialny jest bardziej dogodny od kredytu gotówkowego oferowanego przez ten sam bank. Powód? Kredyt odnawialny jest po prostu niżej oprocentowany.

pieniądze
Author: NicosFotos
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy problemy ze spłatą zobowiązań wobec banku, powinniśmy pomyśleć nad ich konsolidacją. W ten sposób będziemy spłacać tylko jedną miesięczną ratę w jednym banku. Poza tym rata będzie oczywiście niższa od sumy dotychczasowych rat.

Pożyczki konsolidacyjne mogą pochodzić z różnych banków.

Ten artykuł posiada fascynujące informacje na opisywany wątek - jeśli masz chęć zdobyć większą ilość wpisów, to odwiedź stronę postojowe komu sie nalezy, która przedstawia podobne problemy.

W razie potrzeby możemy wystąpić z prośbą ich przewalutowania. Wadą kredyty konsolidacyjnego hipotecznego jest to, iż razem z wydłużeniem okresu spłaty, rośnie suma odsetek do spłacenia. Musimy więc zdawać sobie z tego sprawę, że mimo, iż posiadamy niższe raty, to koszt kredytu staje się większy, niż w przypadku osobno zaciągniętych pożyczek. Jednak należy pamiętać, że dla osób które nie radzą sobie z terminową spłatą rat, nadal jest to satysfakcjonująca propozycja.